maj24

kino forum

dodano: 24 maja 2010 przez basiulka12


Kino Forum prowadzone jest od 1992 roku przez Bolesławiecki Ośrodek Kultury, Instytucję Kultury miasta Bolesławiec. Obiekt mieści się w centrum miasta, przy Placu Piłsudskiego 1c. Kino należy do Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych, Polskiej Federacji Dyskusyjnych Klubów Filmowych. Działania kina wspiera Polski Instytut Sztuki Filmowej.

 

Po kapitalnym remoncie, który zakończył się w 2008 roku, kino oferuje usługi na najwyższym poziomie i wysoki komfort projekcji. Kino Forum to nowoczesny obiekt z klimatyzowaną salą na 420 miejsc, ekranem 12x6 m (motorowo zwijany PROCOLOR King Screen ) i nagłośnieniem Dolby® Digital Surround EX™ . Obiekt przystosowany jest do przyjęcia osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, dysponujemy windą, która z holu prowadzi prosto na widownię.

 

Repertuar

Znaczącą część repertuaru stanowią ambitniejsze produkcje europejskie i polskie. Nie zapominamy też o dobrym komercyjnym kinie. Naszą ideą jest między innymi prezentacja dzieł dobrych, ciekawych, często odważnych i kontrowersyjnych; przybliżanie klasyki filmowej, ale także produkcji niezależnych. Kino Forum jest również miejscem, w którym odbywają się przeglądy, premiery i festiwale filmowe.


photo
kino forum: Całkiem nie dawno odnowili kino forum Zdjęcie pochodzi z notki kino forum


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy